İlaç Fiyatları

Travazol Fiyatları

travazol fiyatlari 1615
Written by Fiyatlisto

Travazol fiyat 2024 yazımızla sizlerleyiz. Son zamanlarda hastaların sıklıkla araştırdığı ilaçlardan olan Travazol fiyatları da merak konusu. Bu nedenle Travazol Mantar Kremi fiyatı, Travazol  Reçeteli fiyatları, Travazol SGK  ne kadar güncel olarak eczanelerden ve online ilaç fiyatları paylaşan sitelerden araştırarak liste haline getirdik. Ayrıca Travazol nedir ne işe yarar ve yan etkileri hakkında da bilgilendirme yaptık.

Travazol Fiyatları 2024

Travazol fiyatları, araştırma geliştirme maliyetleri, üretim maliyetleri, patent süreleri, pazar rekabeti, ülke düzenlemeleri ve sağlık sigortası kapsamı gibi pek çok faktörden etkilenir. Ayrıca, küresel ekonomik ve siyasi gelişmeler de Travazol fiyatlarını etkileyebilir. Bu nedenle, ilaç fiyatlarındaki dalgalanmalar, hastalar, sağlık hizmeti sağlayıcıları ve ilaç şirketleri için önemli bir konudur

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre yapılan son zamlarla birlikte güncel Travazol fiyatları 79.83 TL – 89.00 TL arasındadır.

Travazol Mantar Kremi Fiyat 2024

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre güncel Travazol Mantar Kremi fiyatı 79.83 TL olarak belirlenmiştir..

Travazol Reçeteli Fiyat 2024

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre güncel Travazol Reçeteli fiyatı 79.83 TL olarak belirlenmiştir..

Travazol SGK Fiyat 2024

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre güncel Travazol SGK fiyatı 79.83 TL olarak belirlenmiştir..

Travazol Nedir Ne İşe Yarar?

Travazol, cilt enfeksiyonlarına ve mantar enfeksiyonlarına karşı kullanılan bir ilaçtır. İçeriğindeki mikonazol nitrat etken maddesi sayesinde mantarların üremesini engeller ve enfeksiyonun yayılmasını önler. Travazol, genellikle ayak mantarı, kasık mantarı, tırnak mantarı gibi cilt mantar enfeksiyonlarının tedavisinde kullanılır. Ayrıca, egzama, sedef hastalığı gibi cilt rahatsızlıklarının semptomlarını da hafifletmeye yardımcı olabilir. Ancak, kullanmadan önce mutlaka doktorunuza danışmanız gerekmektedir.

Travazol Yan Etkileri Nelerdir?

Travazol, mantar enfeksiyonlarına karşı kullanılan bir ilaçtır. Yan etkileri arasında ciltte kaşıntı, kızarıklık, yanma hissi, kuruluk, döküntü, kabarcıklar ve tahriş gibi reaksiyonlar görülebilir. Ayrıca, nadir durumlarda alerjik reaksiyonlar, baş dönmesi, mide bulantısı, kusma ve karın ağrısı gibi daha ciddi yan etkiler de ortaya çıkabilir. Bu nedenle, ilacı kullanmadan önce doktorunuza danışmanız ve kullanım talimatlarını dikkatlice okumanız önemlidir.

[openquestionmicro]

Travazol Fiyatları 2024 Yılında Hangi Aralıklardadır?

[closequestionmicro] Travazol fiyatları 2024 yılında 79.83 TL – 89.00 TL arasında seyretmektedir. [endanswermicro]
[morequestionmicro]

Travazol Eczane Fiyatı Ne Kadar?

[closequestionmicro] Travazol eczane fiyatı 2024 yılında 79.83 TL olarak belirtilmiştir. [endfaqmicro]

4.9/5 - (17 Değerlendirme

About the author

Fiyatlisto

Fiyatlisto, fiyatlist.com admin yazarıdır. 17 yıllık internet geçmişi olan Fiyatlisto, big data uzmanıdır. En güncel fiyat listelerini derler toplar ve paylaşır.

Leave a Comment

Kopyalamak yasak