Market Fiyatları

Bim Parfüm Fiyatları

bim parfum fiyatlari 3282
Written by Fiyatlisto

Bim Parfüm Fiyatları son günlerde Bim için en çok arananan sorguların başında geliyor. Ülkemizde son zamanlarda enflasyon bağlantılı olarak fiyatların sürekli değişmesi Bim Parfüm fiyat araştırması sıklığını da artırdı. Fiyatlist.com olarak sizler için güncel Bim Parfüm fiyatları araştırması yaparak bu bilgiye hızlıca ulaşmanızı sağlıyoruz.

Bim Parfüm fiyatları içeriğimiz paylaşıldığı gün itibarı ile fiyat geçerliliğini korumaktadır ancak sürekli değişen ekonomide fiyatların değişmesi de gayet olası olduğundan daha sonraki günlerde içeriğimizi incelediğinizde fiyat farkı varsa yorum bölümünden belirtebilirsiniz.

Bim Parfüm Fiyatları 2024

Parfüm ürünleri kadın, erkek, genç, yaşlı bir çok insanın kullandığı hatta kullanması gereken kişisel bakım ürünlerinden bir tanesidir. Özellikle yaz aylarında ter kokusunu önlemek amacıyla tercih edilmektedir. Kozmetik marketlerde ve zincir marketlerde satılmaktadır.

  • Bim parfüm ürünlerini mağazasına getirerek müşterilerine sunmaya başlamıştır. Birbirinden farklı kokularla insanların beğenisini kazanmıştır. Bim parfüm fiyatları ise ortalama 12,90 ile 20,50 TL arasında değişiklik göstermektedir.

Erkek Bim Parfüm Fiyatları

  • Bim parfüm erkekler için de market raflarında bulunmaktadır. Güncel fiyatları ise 19,90 TL’dir.

Cep Bim Parfüm Fiyatları

  • Genellikle yaz aylarında parfüm kullanma sıklığı en üst seviyeye ulaşmaktadır. Büyük parfüm şişesini taşımaktan ziyade ihtiyaç duyulan her an kullanmak için cep parfümler üretilmiştir. Bim parfüm cep boy olanları da market raflarında bulunmaktadır. Fiyatı ise 12,90 TL’dir.

Rebul Bim Parfüm Fiyatları

  • Bim parfüm Rebul markası ile en sık tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Bu ürünün market raflarındaki güncel fiyatı ise 20,50 TL’dir.

Bim Parfüm Fiyatları Güncel mi?

Bim Parfüm Fiyatları sizler için marketlere giderek veya marketlerin online web sitelerinden araştırmalar yaparak topladığımız güncel fiyatlardan oluşmaktadır. Ancak takdir edersiniz ki enflasyon ülkesiyiz ve herşeyin fiyatı her gün değişmektedir. Bu nedenle websitemizdeki içeriklerdeki fiyat ibareleri, içeriklerin paylaşıldığı gün %100 doğru ve güncel olmakla birlikte, ilerleyen günlerde güncelliğini kaybedebilir.

Bim Parfüm Fiyatları  ile ilgili alışveriş yapmadan önce bu hususları göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederiz. Diğer yandan, eğer websitemizdeki bir ürünü mağazada markette veya pazarda daha farklı fiyatlardan gördüyseniz yorum bölümünde belirtmeniz durumunda anında fiyat güncellemesi yapacağız.

[openquestionmicro]

Bim Parfüm Fiyatları 2024 Yılında Hangi Aralıktadır?

[closequestionmicro] Bim parfüm ürünlerini mağazasına getirerek müşterilerine sunmaya başlamıştır. Birbirinden farklı kokularla insanların beğenisini kazanmıştır. Bim parfüm fiyatları ise ortalama 12,90 ile 20,50 TL arasında değişiklik göstermektedir.[endanswermicro]
[morequestionmicro]

Bim Parfüm Erkek Fiyatları 2024 Yılında Hangi Aralıktadır?

[closequestionmicro] Bim parfüm erkekler için de market raflarında bulunmaktadır. Güncel fiyatları ise 19,90 TL’dir. [endfaqmicro]

5/5 - (17 Değerlendirme

About the author

Fiyatlisto

Fiyatlisto, fiyatlist.com admin yazarıdır. 17 yıllık internet geçmişi olan Fiyatlisto, big data uzmanıdır. En güncel fiyat listelerini derler toplar ve paylaşır.

Leave a Comment

Kopyalamak yasak