Market Fiyatları

Migros Kumkuat Fiyatları

migros kumkuat fiyatlari 1823
Written by Fiyatlisto

Migros Kumkuat Fiyatları son günlerde Migros için en çok arananan sorguların başında geliyor. Ülkemizde son zamanlarda enflasyon bağlantılı olarak fiyatların sürekli değişmesi Migros Kumkuat fiyat araştırması sıklığını da artırdı. Fiyatlist.com olarak sizler için güncel Migros Kumkuat fiyatları araştırması yaparak bu bilgiye hızlıca ulaşmanızı sağlıyoruz.

Migros Kumkuat fiyatları içeriğimiz paylaşıldığı gün itibarı ile fiyat geçerliliğini korumaktadır ancak sürekli değişen ekonomide fiyatların değişmesi de gayet olası olduğundan daha sonraki günlerde içeriğimizi incelediğinizde fiyat farkı varsa yorum bölümünden belirtebilirsiniz.

Migros Kumkuat Fiyatları 2024

Kökeni doğu asya ve çin olarak bilinen kumkuat meyvesi c vitamini yönünden oldukça zengindir. Bu bitki turunçgiller familyasından gelmektedir. Meyvenin kendisi turuncu minik bir yapıya sahiptir.

  • Türkiye’de çok yaygın olmasa da pek çok insan tarafından beğenilerek tüketilmektedir. Bu talep doğrultusunda ise marketlerin manav reyonunda yerini almıştır. Migros kumkuat meyvesine manav reyonunda yer vermektedir. Bu ürünün kilo fiyatı ise 54,90 TL’dir.

Ağacı için Migros Kumkuat Fiyatları

  • Migros kumkuat ağacı yetiştirmek isteyenler için de fikir düşünmüş ve yetiştirme kiti olarak kumkuat ağacı bitkisini market raflarına dahil etmiştir. Bu ağacın fiyatı ise 119,90 TL’dir.

1 Kg Migros Kumkuat Fiyatları

  • Kumkuat meyvesi c vitamini yönünden oldukça zengin bir içeriğe sahiptir. Bu sebeple alan insanlar genellikle kilo ile satın almaktadır. Son belirlenen fiyatların ardından güncel olarak migros kumkuat 1 Kg fiyatı 54,90 TL’dir.

150 Gr Migros Kumkuat Fiyatları

  • Son olarak bahsetmek istediğim konu ise migros kumkuat 150 Gr fiyatıdır. Tek seferlik yemek için alımlarda sıklıka tercih edilen bu ürünün fiyatı ise ortalama 8,25 TL’dir.

Migros Kumkuat Fiyatları Güncel mi?

Migros Kumkuat Fiyatları sizler için marketlere giderek veya marketlerin online web sitelerinden araştırmalar yaparak topladığımız güncel fiyatlardan oluşmaktadır. Ancak takdir edersiniz ki enflasyon ülkesiyiz ve herşeyin fiyatı her gün değişmektedir. Bu nedenle websitemizdeki içeriklerdeki fiyat ibareleri, içeriklerin paylaşıldığı gün %100 doğru ve güncel olmakla birlikte, ilerleyen günlerde güncelliğini kaybedebilir.

Migros Kumkuat Fiyatları  ile ilgili alışveriş yapmadan önce bu hususları göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederiz. Diğer yandan, eğer websitemizdeki bir ürünü mağazada markette veya pazarda daha farklı fiyatlardan gördüyseniz yorum bölümünde belirtmeniz durumunda anında fiyat güncellemesi yapacağız.

[openquestionmicro]

Migros Kumkuat Fiyatları 2024 Yılında Hangi Aralıktadır?

[closequestionmicro] Türkiye’de çok yaygın olmasa da pek çok insan tarafından beğenilerek tüketilmektedir. Bu talep doğrultusunda ise marketlerin manav reyonunda yerini almıştır. Migros kumkuat meyvesine manav reyonunda yer vermektedir. Bu ürünün kilo fiyatı ise 54,90 TL’dir.[endanswermicro]
[morequestionmicro]

Migros Kumkuat Ağacı için Fiyatları 2024 Yılında Hangi Aralıktadır?

[closequestionmicro] Migros kumkuat ağacı yetiştirmek isteyenler için de fikir düşünmüş ve yetiştirme kiti olarak kumkuat ağacı bitkisini market raflarına dahil etmiştir. Bu ağacın fiyatı ise 119,90 TL’dir. [endfaqmicro]

5/5 - (14 Değerlendirme

About the author

Fiyatlisto

Fiyatlisto, fiyatlist.com admin yazarıdır. 17 yıllık internet geçmişi olan Fiyatlisto, big data uzmanıdır. En güncel fiyat listelerini derler toplar ve paylaşır.

Leave a Comment

Kopyalamak yasak