İlaç Fiyatları

Sekrol Fiyatları

sekrol fiyatlari 2803
Written by Fiyatlisto

Sekrol fiyat 2024 yazımızla sizlerleyiz. Son zamanlarda hastaların sıklıkla araştırdığı ilaçlardan olan Sekrol fiyatları da merak konusu. Bu nedenle Sekrol Balgam Söktürücü fiyatı, Sekrol  Pediatrik Şurup fiyatları, Sekrol Eczane  ne kadar güncel olarak eczanelerden ve online ilaç fiyatları paylaşan sitelerden araştırarak liste haline getirdik. Ayrıca Sekrol nedir ne işe yarar ve yan etkileri hakkında da bilgilendirme yaptık.

Sekrol Fiyatları 2024

Sekrol fiyatları, araştırma geliştirme maliyetleri, üretim maliyetleri, patent süreleri, pazar rekabeti, ülke düzenlemeleri ve sağlık sigortası kapsamı gibi pek çok faktörden etkilenir. Ayrıca, küresel ekonomik ve siyasi gelişmeler de Sekrol fiyatlarını etkileyebilir. Bu nedenle, ilaç fiyatlarındaki dalgalanmalar, hastalar, sağlık hizmeti sağlayıcıları ve ilaç şirketleri için önemli bir konudur

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre yapılan son zamlarla birlikte güncel Sekrol fiyatları 64.74 TL – 75.00 TL arasındadır.

Sekrol Balgam Söktürücü Fiyat 2024

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre güncel Sekrol Balgam Söktürücü fiyatı 64.74 TL olarak belirlenmiştir..

Sekrol Pediatrik Şurup Fiyat 2024

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre güncel Sekrol Pediatrik Şurup fiyatı 57.23 TL olarak belirlenmiştir..

Sekrol Eczane Fiyat 2024

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre güncel Sekrol Eczane fiyatı 64.74 TL olarak belirlenmiştir..

Sekrol Nedir Ne İşe Yarar?

SEKROL nedir ve ne için kullanılır? SEKROL, balgam salgısını sulandıran ve salgılanmasını kolaylaştıran balgam söktürücü bir ilaçtır. Bu sayede balgamın kolayca atılmasını sağlayarak solunum güçlüğünü giderir ve öksürüğü azaltır. SEKROL, 100 veya 150 mL’lik renkli cam şişede 2.5-5.0 mL işaretli ölçü kaşığı ile birlikte sunulmaktadır. Berrak, renksiz, kiraz kokulu çözelti görünümündedir. SEKROL, balgamın koyu ve yapışkan olması ile birlikte olan ani ve süreğen solunum yolu hastalıklarında balgam söktürücü olarak kullanılır.

Sekrol Yan Etkileri Nelerdir?

Tüm ilaçlar gibi, SEKROL’ün içeriğinde bulunan maddelere duyarlı olan kişilerde yan etkiler olabilir. Aşağıdakilerden biri olursa, SEKROL’ü kullanmayı durdurunuz ve DERHAL doktorunuza bildiriniz veya size en yakın hastanenin acil bölümüne başvurunuz: Ciltte döküntü Mukozalarda değişiklik Yüzde şişme Nefes almada güçlük Bunların hepsi çok ciddi yan etkilerdir. Eğer bunlardan biri sizde mevcut ise, sizin SEKROL’e karşı ciddi alerjiniz var demektir. Acil tıbbi müdahaleye veya hastaneye yatırılmanıza gerek olabilir.

[openquestionmicro]

Sekrol Fiyatları 2024 Yılında Hangi Aralıklardadır?

[closequestionmicro] Sekrol fiyatları 2024 yılında 64.74 TL – 75.00 TL arasında seyretmektedir. [endanswermicro]
[morequestionmicro]

Sekrol Eczane Fiyatı Ne Kadar?

[closequestionmicro] Sekrol eczane fiyatı 2024 yılında 64.74 TL olarak belirtilmiştir. [endfaqmicro]

4.9/5 - (18 Değerlendirme

About the author

Fiyatlisto

Fiyatlisto, fiyatlist.com admin yazarıdır. 17 yıllık internet geçmişi olan Fiyatlisto, big data uzmanıdır. En güncel fiyat listelerini derler toplar ve paylaşır.

Leave a Comment

Kopyalamak yasak