Market Fiyatları

Şok Market Çikolata Fiyatları

sok market cikolata fiyatlari 2268
Written by Fiyatlisto

Şok Market Çikolata Fiyatları son günlerde Şok için en çok arananan sorguların başında geliyor. Ülkemizde son zamanlarda enflasyon bağlantılı olarak fiyatların sürekli değişmesi Şok Market Çikolata fiyat araştırması sıklığını da artırdı. Fiyatlist.com olarak sizler için güncel Şok Market Çikolata fiyatları araştırması yaparak bu bilgiye hızlıca ulaşmanızı sağlıyoruz.

Şok Market Çikolata fiyatları içeriğimiz paylaşıldığı gün itibarı ile fiyat geçerliliğini korumaktadır ancak sürekli değişen ekonomide fiyatların değişmesi de gayet olası olduğundan daha sonraki günlerde içeriğimizi incelediğinizde fiyat farkı varsa yorum bölümünden belirtebilirsiniz.

Şok Market Çikolata Fiyatları 2024

Çikolata her yaştan insanı mutlu eden ve severek yenilen ürünlerden bir tanesidir. Hemen hemen her evde bulunan çikolata özellikle çocuklar için vazgeçilmezdir.

  • Çikolata bu kadar çok sevilirken her bakkalda veya her markette bulunması da tesadüf değildir. Hemen hemen her markette her cebe uygun pahada bulunmaktadır. Özellikle şok market çikolata konusunda oldukça geniş çeşitliliğe sahiptir. Genel olarak fiyatlara bakıldığında güncel olarak en uygunu Karmen Hindistan Cevizli Bar 25g 2,50 TL iken en pahalı çikolata ise Ülker Bitter Çikolata 280 Gr Adet 59,00 TL ile raflarda yer almaktadır.

Karmen Şok Market Çikolata Fiyatları

  • Şok market çikolata karmen markası ile en çok tercih edilen çikolata ürünleri arasında yer almaktadır. Büyük küçük her türlü çeşiti olan bu ürünlerin ise genel fiyat ortalaması şu şekildedir. En uygunu Karmen Hindistan Cevizli Bar 25g 2,50 TL iken en pahalısı ise Karmen Bademli Hindistan Ceviz Topları 150 Gr 29,90 TL’dir.

Ülker Şok Market Çikolata Fiyatları

  • Bir diğer çikolata markalarından biri ise ülker çikolatalarıdır. Bu ürünün pek çok çeşiti şok market raflarında bulunmaktadır. Şok market çikolata ülker markasının güncel fiyatları ise şu şekildedir. En uygunu Ülker Çokomilk Çikolata 24 Gr 3,00 TL iken en pahalı ürünü ise Ülker Bitter Çikolata 280 Gr 59,00 TL’dir.

Damak Şok Market Çikolata Fiyatları

  • Son olarak ele acalağımız marka ise şok market çikolata damak markasıdır. Bu markanın ürettiği çikolataların tadı tartışılmaya kapalı tutulmalıdır. Zira lezzeti oldukça fazladır. Bu ürünün market raflarındaki güncel fiyatları ise şu şekildedir. En uygun damak ürünü Nestle Damak Kare Antep Fıstıklı Çikolata 60 Gr 24,50 TL iken en pahalı ürünü ise Nestle Damak Gece Sevgililer Günü Çikolata 70 Gr 25,00 TL’dir.

Şok Market Çikolata Fiyatları Güncel mi?

Şok Market Çikolata Fiyatları sizler için marketlere giderek veya marketlerin online web sitelerinden araştırmalar yaparak topladığımız güncel fiyatlardan oluşmaktadır. Ancak takdir edersiniz ki enflasyon ülkesiyiz ve herşeyin fiyatı her gün değişmektedir. Bu nedenle websitemizdeki içeriklerdeki fiyat ibareleri, içeriklerin paylaşıldığı gün %100 doğru ve güncel olmakla birlikte, ilerleyen günlerde güncelliğini kaybedebilir.

Şok Market Çikolata Fiyatları  ile ilgili alışveriş yapmadan önce bu hususları göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederiz. Diğer yandan, eğer websitemizdeki bir ürünü mağazada markette veya pazarda daha farklı fiyatlardan gördüyseniz yorum bölümünde belirtmeniz durumunda anında fiyat güncellemesi yapacağız.

[openquestionmicro]

Şok Market Çikolata Fiyatları 2024 Yılında Hangi Aralıktadır?

[closequestionmicro] Çikolata bu kadar çok sevilirken her bakkalda veya her markette bulunması da tesadüf değildir. Hemen hemen her markette her cebe uygun pahada bulunmaktadır. Özellikle şok market çikolata konusunda oldukça geniş çeşitliliğe sahiptir. Genel olarak fiyatlara bakıldığında güncel olarak en uygunu Karmen Hindistan Cevizli Bar 25g 2,50 TL iken en pahalı çikolata ise Ülker Bitter Çikolata 280 Gr Adet 59,00 TL ile raflarda yer almaktadır.[endanswermicro]
[morequestionmicro]

Şok Market Çikolata Karmen Fiyatları 2024 Yılında Hangi Aralıktadır?

[closequestionmicro] Şok market çikolata karmen markası ile en çok tercih edilen çikolata ürünleri arasında yer almaktadır. Büyük küçük her türlü çeşiti olan bu ürünlerin ise genel fiyat ortalaması şu şekildedir. En uygunu Karmen Hindistan Cevizli Bar 25g 2,50 TL iken en pahalısı ise Karmen Bademli Hindistan Ceviz Topları 150 Gr 29,90 TL’dir. [endfaqmicro]

5/5 - (17 Değerlendirme

About the author

Fiyatlisto

Fiyatlisto, fiyatlist.com admin yazarıdır. 17 yıllık internet geçmişi olan Fiyatlisto, big data uzmanıdır. En güncel fiyat listelerini derler toplar ve paylaşır.

Leave a Comment

Kopyalamak yasak