Market Fiyatları

Şok Market Yoğurt Fiyatları

sok market yogurt fiyatlari 2324
Written by Fiyatlisto

Şok Market Yoğurt Fiyatları son günlerde Şok için en çok arananan sorguların başında geliyor. Ülkemizde son zamanlarda enflasyon bağlantılı olarak fiyatların sürekli değişmesi Şok Market Yoğurt fiyat araştırması sıklığını da artırdı. Fiyatlist.com olarak sizler için güncel Şok Market Yoğurt fiyatları araştırması yaparak bu bilgiye hızlıca ulaşmanızı sağlıyoruz.

Şok Market Yoğurt fiyatları içeriğimiz paylaşıldığı gün itibarı ile fiyat geçerliliğini korumaktadır ancak sürekli değişen ekonomide fiyatların değişmesi de gayet olası olduğundan daha sonraki günlerde içeriğimizi incelediğinizde fiyat farkı varsa yorum bölümünden belirtebilirsiniz.

Şok Market Yoğurt Fiyatları 2024

Yoğurt insanlık tarihinin keşfettiği en lezzetli besinlerden bir tanesidir. Bu ürünün çocuklar ve özellikle kadınlar tarafından kemik gelişimi ve kemik erimesinin önlenmesi amacıyla sıklıkla tüketilmesi gerekmektedir.

  • İnsan sağlığı için faydaları oldukça fazla olan bu ürürn genellikle evde mayalanarak taze ve organik bir şekilde hazırlanmaktadır. Fakat bunu yapamayan veya vakti olmayan kişiler için şok market yoğurt ürününü de satmaktadır. Genel olarak fiyatları en uygun ve en pahalı şekli ile şu şekildedir. En uygun şok yoğurt Activia Shot Ahududu & Hibiskus 80 Ml 9,25 TL iken en pahalı yoğurt ise Mis Homojen Yoğurt 3 Kg 69,50 TL’dir.

Mis Şok Market Yoğurt Fiyatları

  • Şok market yoğurt mis markası ile müşterilere taze ve lezzetli ürünler sunmaktadır. Mis marka yoğurtlar tüm şok şubelerinde bulunurken güncel fiyatları ise şu şekildedir. En uygun mis yoğurt Mis Meyveli Yoğurt 2*125 Gr 15,25 TL iken en pahalısı ise Mis Homojen Yoğurt 3 Kg 69,50 TL’den satılmaktadır.

500 Gr Şok Market Yoğurt Fiyatları

  • Genellikle az alıp taze tüketmek isteyen insanları tercihleri ise şok market yoğurt 500 Gr olanlar olmaktadır. Bu ürünlerin market raflarındaki genel fiyatları ise şu şekildedir. En uygunu Mis Homojen Yoğurt 500 Gr 13,75 TL iken en pahalısı ise Eker Probiyotik Yoğurt 500 Gr 22,95 TL’den satılmaktadır.

1500 Gr Şok Market Yoğurt Fiyatları

  • Son olarak ele alacağımız konu ise şok market yoğurt 1500 Gr olanlarıdır. Büyük ailelerin tercihi olmakla birlikte şok market raflarında güncel olarak bulunmaktadır. Fiyat ortalamaları ise şu şekildedir. En uygunu Mis Homojenize Yoğurt 1500 Gr 35,00 TL iken en pahalısı ise Mis Kaymaklı Tava Yoğurt 1500 Gr 47,50 TL’dir.

Şok Market Yoğurt Fiyatları Güncel mi?

Şok Market Yoğurt Fiyatları sizler için marketlere giderek veya marketlerin online web sitelerinden araştırmalar yaparak topladığımız güncel fiyatlardan oluşmaktadır. Ancak takdir edersiniz ki enflasyon ülkesiyiz ve herşeyin fiyatı her gün değişmektedir. Bu nedenle websitemizdeki içeriklerdeki fiyat ibareleri, içeriklerin paylaşıldığı gün %100 doğru ve güncel olmakla birlikte, ilerleyen günlerde güncelliğini kaybedebilir.

Şok Market Yoğurt Fiyatları  ile ilgili alışveriş yapmadan önce bu hususları göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederiz. Diğer yandan, eğer websitemizdeki bir ürünü mağazada markette veya pazarda daha farklı fiyatlardan gördüyseniz yorum bölümünde belirtmeniz durumunda anında fiyat güncellemesi yapacağız.

[openquestionmicro]

Şok Market Yoğurt Fiyatları 2024 Yılında Hangi Aralıktadır?

[closequestionmicro] İnsan sağlığı için faydaları oldukça fazla olan bu ürürn genellikle evde mayalanarak taze ve organik bir şekilde hazırlanmaktadır. Fakat bunu yapamayan veya vakti olmayan kişiler için şok market yoğurt ürününü de satmaktadır. Genel olarak fiyatları en uygun ve en pahalı şekli ile şu şekildedir. En uygun şok yoğurt Activia Shot Ahududu & Hibiskus 80 Ml 9,25 TL iken en pahalı yoğurt ise Mis Homojen Yoğurt 3 Kg 69,50 TL’dir.[endanswermicro]
[morequestionmicro]

Şok Market Yoğurt Mis Fiyatları 2024 Yılında Hangi Aralıktadır?

[closequestionmicro] Şok market yoğurt mis markası ile müşterilere taze ve lezzetli ürünler sunmaktadır. Mis marka yoğurtlar tüm şok şubelerinde bulunurken güncel fiyatları ise şu şekildedir. En uygun mis yoğurt Mis Meyveli Yoğurt 2*125 Gr 15,25 TL iken en pahalısı ise Mis Homojen Yoğurt 3 Kg 69,50 TL’den satılmaktadır. [endfaqmicro]

5/5 - (17 Değerlendirme

About the author

Fiyatlisto

Fiyatlisto, fiyatlist.com admin yazarıdır. 17 yıllık internet geçmişi olan Fiyatlisto, big data uzmanıdır. En güncel fiyat listelerini derler toplar ve paylaşır.

Leave a Comment

Kopyalamak yasak